Kompresory a chlazení s.r.o.: Vaše odpověď na průmyslové chlazení kapalin

Chlazení vody v průmyslových provozech, dodávky strojních chladičů, průmyslové chladiče od firmy MTA, rozvody chladící vody: To jsou oblasti, ve kterých vám nabízíme profesionální pomoc. Pokud hledáte firmu, která se kompletně postará o dodávku, montáž a rozvody průmyslového chlazení, stačí nás kontaktovat.

 

Naše firma se specializuje na dodávky zařízení pro průmyslové chlazení kapalin. Systémy pro chlazení dodáváme včetně projekce, montáže chladících jednotek a rozvodů chladících kapalin. Postaráme se samozřejmě i o následnou údržbu. Pokud vás zajímá chlazení vody pro lisy plastů, chlazení kalících linek, okruhů obráběcích strojů, atmosférické nebo strojní chlazení, případně kombinace chlazení s úsporným provozem, dokážeme vám poradit a pomoci vybrat to správné zařízení.

 

V naší nabídce najdete především průmyslové chladiče značky MTA, jako je TAEevo TECH, freecooling, TWEevo nebo Aries. Záleží, jaký typ chlazení pro svou firmu potřebujete. MTA má ve svém sortimentu strojní chlazení se vzduchovými nebo vodními kondenzátory, vzduchové systémy chlazení i kombinované systémy chlazení, které mohou znamenat značnou úsporu elektrické energie oproti standardním chladícím jednotkám.

 

V rámci dodávky chlazení vody a chladících zařízení vám můžeme poskytnout také speciální jednoúčelové aplikace chlazení, zařízení pro venkovní i vnitřní užití, rekuperaci pro využití odpadního tepla, oddělené i kompaktní provedení průmyslového chlazení kapalin. Pokud máte zájem o konkrétní nabídku šitou na míru vaší společnosti, jednoduše nás kontaktujte. Navštívíme vás a připravíme řešení průmyslového chlazení šité na míru vaší výrobě.

 

Kromě aplikací průmyslových chladičů zařizujeme rovněž rozvody chladící vody v nejrůznějších typech materiálů, ať už jde o plastová potrubí PPR, svařovaná ocelová potrubí, izolace rozvodů chladící vody, oplechování rozvodů nebo závěrečnou revizi a tlakové zkoušky. V rámci komplexních služeb rozvodů chladící vody zajišťujeme také dodávku a plnění ekologickou nemrznoucí směsí, úpravu a filtraci chladící vody nebo její automatické doplňování.

 

Jsme tu pro vás

Kompresory a chlazení s.r.o.

Poštovní adresa:
Vodní 1307/18,
680 01 Boskovice

Sídlo firmy:

Žirovnická 3133/6,
106 00 Praha 10, Záběhlice

Pobočky:

Boskovice, Praha, Plzeň, Prostějov

Mobil: +420 602 947 660 

Tel.: +420 516 476 820

info@kompresory-chlazeni.cz


Mapa

Kontaktní formulář

    Novinky